(096) 933-93-39
Листайте униз

Наші новини
і не тільки

Ми прагнемо бути цікавими для Вас. Тому намагаємося висвітлити не тільки новини нашої компанії, але і новинки в світі Будівництва та Ремонту..

Що варто врахувати при плануванні кухні

20-12-2020
Що варто врахувати при плануванні кухні фото

Кухня - це осередок і серце будинку. Місце, де готується їжа, і вся сім'я постійно збирається за обіднім столом. Сучасна кухня - це перш за все комфорт. До планування кухні потрібно підходити грамотно і відповідально. Ідеальна кухня повинна відповідати багатьом критеріям: комфорт, практичність, функціональність, привабливий естетичний вигляд, хороша зносостійкість. Для приміщення нестандартної форми краще розробити індивідуальний дизайн проект квартири ціна 2021, при якому будуть враховані всі «тонкі» архітектурні особливості.

Замовити планування і ремонт кухні Харків

Як з тисячі варіантів вибрати той, який підійде саме вашій кухні? Не бійтеся експериментувати! Професійні дизайнери від ПанХаус допоможуть замовнику втілити в життя і створити кухню мрії, враховуючи при цьому всі побажання, вимоги і найсміливіші ідеї. Але, якщо ж ви самостійно проектуєте простір на кухні, то обов'язково треба дотримуватися фундаментальних правил ще на стадії розробки проекту і придбання меблів. Спеціалізоване ПО (BPlanner, Kitchenplanner, SketchUP Pro) допоможе навіть новачкові самостійно створити дизайн своєї кухні, віртуально підібрати і розставити меблі, вибрати відповідний відтінок кухонного гарнітура, потрібний колір стін і навіть відповідний матеріал для підлогового покриття.

На планування кухні впливають безліч факторів:

  • місцезнаходження в будинку або квартирі;
  • квадратура кімнати і її форма;
  • інженерні комунікації;
  • яка кількість членів сім'ї користуються кухнею і як часто;
  • якого типу Вам потрібна робоча поверхня і її площа;
  • яка кількість продуктів найчастіше зберігається на кухні.

Також варто відзначити і той факт, що необхідно дотримуватися деяких правил зонування простору для її елементарної безпеки.

Особливості планування зручної і ергономічної кухні

Основні правила ідеального планування кухні:

1. Головне правило називається «золоте правило трикутника». Основа робочої зони - мийка, холодильник, плита. Ці елементи кухні повинні розміщуватися у вигляді уявного трикутника і перебувати на відстані не більше двох метрів один від одного. Правило «трикутника» вважається ергономічним.

2. Першочергово визначаємо місце під мийку, так як це безпосередньо пов'язано з підключенням її до подводящим комунікацій. І тільки після цього приступаємо до планування місця під меблі і відповідно техніки.

3. Також варто врахувати той факт, що за технікою безпеки біля мийки ні в якому разі не можна розміщувати плиту, так як вода з вогнем не дружить, а бризки води на відкрите полум'я дуже небезпечні. Мінімальна відстань між цими кухонними елементами має бути не менше 60 см шириною.

4. Газова плита не встановлюється біля вікна менш ніж на 30 см. Якщо ж Ви не дотримуєтесь допустимі межі конфігурації «плита - вікно», то це може привести до задування вогню протягом. Враховується наявність на вікні фіранок, їх довжина і відстань до газової плити.

5. Настінні шафи встановлюються на висоті відповідно до зросту господині.

6. За середині робочої поверхні встановлюється плита.

7. В одному з кутів кухні краще розмістити холодильник або ж заховати його в кухонному гарнітурі, якщо меблі виготовляються під замовлення.

8. Ширина проходів між предметами меблів повинна відповідати 1, 2 - 1,5 метра. Це мінімальна відстань допоможе вільно переміщатися по приміщенню кухні.

9. Правильний підбір компактної побутової техніки.

Замовити ремонт в Харкові

Якщо Ви не хочете вникати в усі ці тонкощі, компанія Пан Хаус Харків готова Вам допомогти і заощадити час. У нас можна замовити такі послуги, як дизайн-проект квартири або будинку, дізнатися ціну на ремонт 2021, замовити проектування і будівництво будинку, замовити ремонт квартири в термін. У нас працюють досвідчені фахівці, які з радістю дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

01.
© PanHause Project 2021 / Всі права захищені.
Догори